3 августа 2022

З 1 серпня в Україні нарешті запрацював Електронний кабінет водія, який був тимчасово недоступний від початку повномасштабної війни в Україні. На жаль, сервіс запрацював для українських водіїв тільки частково, про що повідомили на сторінці ГСЦ в Facebook.
Серед послуг, які доступні для водіїв в режимі онлайн є:
Водночас вже найближчим часом у ГСЦ обіцяють відновити ще кілька можливостей Електронного кабінету водія, а саме, йдеться про:
Нагадаємо, що нещодавно в Греції трапився незвичайний інцидент зі штрафами, там жінку оштрафували майже на 7 млн євро.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
За добу шість суден за зазнали атак Ірану в Перській затоці - UKMTO 12 марта 2026
Серед найбільш постраждалих два танкери - Zefyros під мальтійським прапором і Safesea Vishnu під прапором Маршаллових островів.
Вразливість у чіпах MediaTek дозволяє зламати Android-смартфон за 45 секунд, навіть не вмикаючи його 12 марта 2026
Експерти в галузі кібербезпеки виявили серйозну вразливість у смартфонах під управлінням Android, що працюють на чипах MediaTek. Вона дозволяє гіпотетичним зловмисникам витягувати конфіденційні дані, що належать користувачам, навіть при вимкненому пристрої.
Ізраїль відповів Хезболлі десятьма ураженими об'єктами за пів години 12 марта 2026
ЦАХАЛ заявив про знищення штабу розвідки, штабу підрозділу Radwan та додаткових командних центрів.