В Украине обнаружен карамельный Бэтмобиль

11 февраля 2018

На стоянке журналисты обнаружили впечатляющий сказочный автобус.

В сети Facebook появились изображения футуристичного автобуса с надписью, предполагающей его принадлежность к фабрике Roshen. Фото сделал журналист Юрий Гоголев на стоянке дилерского центра "Богдан".

По предположениям, это экскурсионный автобус, который будет доставлять детей на фабрику Roshen. Пока его не задействовали, несмотря на то, что он существует с июля 2017 года.

 

Бэтбус, автобус

Как сообщает Авто24, "Бэтбус" построен на платформе ISUZU, которая используется при создании автобусов на заводе ПАТ "Черкасский автобус".

auto.tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Снігопади в Японії забрали життя майже 50 людей 11 февраля 2026

Багато нещасних випадків сталися через те, що на людей із дахів будинків падали кучугури снігу.

Глава МЗС Китаю анонсував європейське турне 10 февраля 2026

Міністр закордонних справ Ван Ї відвідає Угорщину, а також вирушить до Німеччини для участі у Мюнхенській конференції з безпеки.

Штучний інтелект навчився формувати політичні погляди так само ефективно, як і людина, і це не викликає у людей жодних сумнівів 10 февраля 2026

Свіже дослідження в США показало, що більшості громадян байдуже авторство матеріалів з ряду питань державної політики. Люди в рівній мірі вірять аргументам і сприймають їх як з боку експерта-людини, так і з боку штучного інтелекту. Штучний інтелект точно так само може схиляти громадян змінювати їхню точку зору з важливих питань, як і людина. Але людина вже не може зрівнятися з «фабрикою тролів» на базі штучного інтелекту. Схоже, в політиці вона програла.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mirkit 5.0
Mirkit

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше