10 декабря 2015
Електронну гітару без жодної струни презентували винахідники, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.
Пристрій – крихітний, своєрідний "гриф" ховається у долоню. Він відслідковує кожен рух музиканта.
"Ми взяли безліч сенсорів, акселерометрів, гіроскопів, магнітометрів, інших таких речей і поєднали їх з комп'ютерною технологією, що дозволяє зрозуміти людські рухи", - розповідає винахідник гітари Суран Гунатілейк.
Окрім пластикового грифа у комплект входить програма для смартфону, з яким безструнна гітара поєднується по бездротовому зв'язку. В репертуарі - 60 найвідоміших у світі композицій. Вивчитися грати кожну з них можна за лічені хвилини.
Поки що в жодному магазині таку гітару придбати не вдасться. Можна тільки заплатити наперед 150 євро, щоб наприкінці наступного року отримати музичну іграшку. Винахідники не сумніваються, що їхній пристрій матиме успіх. Але не в усіх.
"Якщо ви віддали десять років життя, аби навчитися грати на гітарі, вам не сподобається наша, ви скажете: вона для новачків. Але для тих, хто жодного разу не тримав у руках інструмента - це дуже швидкий спосіб його опанувати", - впевнений винахідник.
Конкурентом традиційній гітарі безструнна навряд чи стане. Проте, зупинятися на гітарі винахідники не збираються, в планах - барабан без паличок та піаніно без клавіш.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Mercedes представив деталі свого найпотужнішого електричного мінівена 23 февраля 2026
Mercedes представив деталі свого найпотужнішого електричного мінівена
Невідомий в ефірі розкритикував суд США: у мережі підозрюють Трампа 23 февраля 2026
На початку свого першого терміну Дональд Трамп використовував ім'я Джона Баррона, аби "анонімно" коментувати журналістам події, які стосувалися його як політика.
Купують і відразу продають: феномен iPhone 17 Pro Max на ринку перепродажу 23 февраля 2026
Купують і відразу продають: феномен iPhone 17 Pro Max на ринку перепродажу