31 декабря 2011
Ubislate 7 имеет 7-дюймовый сенсорный дисплей с разрешением 800×480 точек, 256 Мб оперативной памяти, флеш-накопитель вместимостью 2 Гб, слот MicroSD.
Вместо 366 МГц процессора, который стоял на самом дешевом планшете, новинка получила чип Cortex A8 на 700 МГц. Также выросла емкость аккумулятора до 3 200 мА•ч. Заявленное время автономной работы вдали от розетки достигает трех часов. Кроме того, появился слот для сим-карты, что позволит обмениваться данными через сотовую сеть.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
techno.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві біля Дніпровської набережної у воді виявили тіло чоловіка 6 мая 2026
У Києві біля Дніпровської набережної у воді виявили тіло чоловіка. Подробиці трагедії Обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці
Дружина 76-річного Річарда Гіра привітала його з 8-річчям шлюбу романтичними весільними фото 6 мая 2026
76-річний американський актор Річард Гір і його дружина, Алехандра Сільва відзначили 8-річчя шлюбу, з чим зірку привітала його кохана. Вона показала романтичні спогади з їхнього весілля
4 чи 32 ГБ: Microsoft заплуталася у власних рекомендаціях щодо оперативної пам'яті для Windows 11 6 мая 2026
Microsoft видалила зі свого сайту документ, у якому називала 32 Гбайт оперативної пам'яті апгрейдом «без турбот» для ігор на Windows 11, а 16 Гбайт — базовим рівнем. Текст, ймовірно написаний нейромережею, викликав невдоволення геймерів і суперечив офіційним системним вимогам самої Microsoft, де мінімумом досі вказані 4 Гбайт. Компанія також прибрала лютневий документ, що позиціонував ПК з Copilot+ як готове ігрове рішення.