З'явилося фото, як виглядає легендарний "Гелік" на гусеницях

6 декабря 2022

Як виглядає легендарний "Гелік" на гусеницях - фото

Гелік добре відомий у колах автомобілістів за свої позашляхові здібності, що збереглися навіть в останньому поколінні автомобіля. Але можливості цього авто на бездоріжжі можна суттєво покращити. Для цього німецька фірма Delta 4х4 пропонує своїм клієнтам доопрацьований Mercedes-Benz G-Class на гусеничному ходу.

Поки що тюнінг проект має одиничний характер і був побудований для клієнта зі Швейцарії, якому потрібно з комфортом діставатися свого шале на висоті 3000 метрів. Доробка автомобіля дозволяє доустановити гусеничні траки, а потім повернути назад колеса за потреби. При цьому позашляховик отримав збільшений дорожній просвіт і нові колісні арки.

Повноцінна робота з запчастинами обійшлася в 50 000 євро, а на узаконення та всі необхідні перевірки знадобилася ще така сама сума. Враховуючи багажник на даху та ще низку дрібних доробок, сумарний цінник за перероблення склав 139 000 євро. Враховуючи, що початкова ціна авто знаходиться на позначці 130 200 євро, подібний позашляховий Гелик — задоволення не з дешевих.

Нагадаємо, що на гусениці можна поставити не лише позашляховик. Так, нещодавно тюнери з Германії поставили на гусеничний хід Tesla Model 3.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Букети з сухоцвітів: несподівано, креативно, розкішно! 18 апреля 2024

Коли ми говоримо про композицію з квітів, то у нашій уяві з'являються найрізноманітніші образи – розкішні букети з троянд, ніжні букетики з польових квітів, кошики з яскравими квітковими композиціями тощо

Вчені перетворили золото на напівпровідник — допоміг випадок і стародавній рецепт японських ковалів 18 апреля 2024

Вчені перетворили золото на напівпровідник — допоміг випадок і стародавній рецепт японських ковалів

В Україні змінили правила отримання обов'язкової автостраховки 18 апреля 2024

В Україні змінили правила отримання обов'язкової автостраховки

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мікрофон К8 0.3
Мікрофон К8

Отзывов: 1

"ЛЕО-БУС" 5.0
"ЛЕО-БУС"

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше