26 апреля 2023
Кожна країна рано чи пізно стикається з необхідністю легалізації діяльності у сфері азартних розваг. Узаконивши гральний бізнес, Україна у 2020 році вкотре підтвердила, що готова бути частиною Європейського Союзу. Не можна сказати, що нормативно-правова база ідеальна, але її достатньо для ефективного контролю та забезпечення регулярних податкових відрахувань до бюджету, які і відбуваються в Україні, про це пишуть різні ресурси, до прикладу https://lb.ua/economics/2023/03/17/549099_stalo_vidomo_yaka_kompaniya_zaplatila.html. Військові дії внести свої корективи, причому негативні – багато хто втратив кошти та людей, які займалися організацією грального бізнесу, а також змушені були здійснювати перерозподіл активів.
Кожна фірма, яка націлена на надання азартних послуг у країні після початку війни, зобов'язана:
На додаток до цього компаніям доводиться виживати за умов досить жорсткої (іноді навіть жорстокої) конкуренції, вкладати активи у розробку інноваційної цифрової продукції, платити зарплату працівникам, допомагати їм із переїздом у безпечніші регіони. Для того ж, щоб налагодити прибутковий легальний бізнес, потрібний висококласний продукт, досконале знання актуальних правових норм, професійний бухоблік та грамотна організація робочих процесів.
Навіть з урахуванням тих численних проблем, з якими доводиться мати справу сучасним казино та іншим азартним закладам, є можливість пропонувати якісний продукт та діяти в рамках закону. Але так роблять не всі. Одні витрачають фінансові ресурси та зусилля для організації роботи з урахуванням актуальних вимог та з отриманого прибутку відраховують податки. Інші ж концентруються на ухиленні від своїх зобов'язань перед державою, натомість вкладають ресурси в неправдиві публікації про конкурентів.
Але рано чи пізно все таємне стає явним, і за вчинки доводиться відповідати. Тільки останнім часом контролюючі органи наклали санкції на 120 ФОПів і 287 фірм, які платили податки і пов'язані з РФ. Не варто забувати і про репутаційні втрати, адже, дізнавшись про несумлінність компанії, клієнти найчастіше обирають надійніших партнерів.
До категорії соціально відповідальних організацій, які готові виконувати законодавчі вимоги та інвестувати у розвиток, а також займатися благодійністю, входить Пін Ап. Бренд не лише регулярно робить податкові відрахування (304,8 млн. грн. було передано до бюджету лише за перші 2 місяці поточного року), а й надає активи для забезпечення допомоги українцям. PIN-UP Foundation – фонд, який накопичує та розподіляє кошти на різні проекти, пов'язані з наданням безоплатної підтримки ВПО, мешканцям ТОТ та медичним закладам у різних містах.
← Вернуться на предыдущую страницу
У Великій Британії створили мозкові імплантати для покращення настрою людей ультразвуком 25 января 2025
У Великій Британії створили мозкові імплантати для покращення настрою людей ультразвуком
Vlad Darwin випустив відео на оновлену версію "Три сестри" 25 января 2025
Повернення легендарного хіта: Vlad Darwin випустив відео на оновлену версію "Три сестри" Понад 1 000 000 створених відео на звук "Три сестри" та понад 1 200 000 000 переглядів відео зі звуком пісні Vlad Darwin
У Британії хлопця засудили до 52 років ув'язнення за вбивство трьох дітей 25 января 2025
Загалом хлопець був засуджений за 16 пунктами звинувачень, включаючи також виробництво рицину, біологічного токсину, і володіння навчальним посібником Аль-Каїди.