Зимой в Киеве изменятся правила парковки

4 октября 2013

У Києві взимку запровадять паркування за парними та непарними числами. Тобто автомобілі повинні будуть паркуватися то на одному, то на другому боці вулиці. Про це заявив глава управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міськдержадміністрації Сергій Рюмшин.

За його словами, це нововведення потрібне для того, щоб "Київавтодор" міг своєчасно прибирати сніг взимку. Про це запровадження водіїв завчасно проінформують - з 1-го листопада у місті з'являться листівки та рекламні плакати.

Знаки паркування змінять. За цим стежитиме ДАІ. А евакуатори будуть перетягувати неправильно припарковані автомобілі на інший бік дороги. Зараз обговорюється питання, чи буде така парковка діяти при будь-якому, чи тільки при сильному снігопаді.

podrobnosti.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЗСУ ударом дрона зупинили в РФ роботу Радіостанції Судного дня 14 ноября 2025

Радіостанція УВБ-76 була створена в 1970-х і з того часу безперервно транслювала на частоті 4625 кГц короткий дзизкучий сигнал.

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність 14 ноября 2025

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність

У жінки під завалами будинку в Києві опинилися донька та зять, пошукові роботи тривають 14 ноября 2025

"Я помру зараз тут": у жінки під завалами будинку в Києві опинилися донька та зять, пошукові роботи тривають. Відео Ворог завдав терористичного удару по цивільних

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше