Скелелаз провів експеримент щодо харчування.
44-річний Дейв Маклеод, який має ступінь магістра з дієтології, вважає, що "м'ясоїдні дієти" можуть покращити здоров'я людей.
Він їв від 12 до 16 гамбургерів мережі швидкого харчування щодня протягом восьми тижнів.
Втім, він їв лише котлетки, а не булочку, картоплю фрі та інше.
Скелелаз протягом двох місяців з’їдав до 16 гамбургерів щодня / Фото: скриншот з відео
Скелелаз продовжував підйом і каже, що завдяки дієті він почувався сильнішим і бадьорим, а також покращилося його психічне здоров'я.
Він вважає, що це найбільше вплинуло на його силу, і сказав, що міг висіти однією рукою набагато довше, тримаючи набагато більшу вагу під час тренувань.
Маклеод додав, що втратив половину каменя, його екзема зникла, а аналізи крові показали, що ризик захворювань, зокрема, діабет і серцеві захворювання, знизився.
"Те, що я роблю, — це не наука, це, по суті, трюк, але я сподіваюся, що це може спонукати до роздумів", - прокоментував він на своєму YouTube-каналі.
Звертаючись до критиків, він додав: "Я не пропоную, щоб усі обрали м'ясоїдну дієту, але такі радикальні дієти, як ця, можуть бути терапією для деяких.
"Хвороба, пов'язана з дієтою, є величезною проблемою. Очікується, що дев'яносто відсотків дорослих людей на Заході до 2050 року матимуть надмірну вагу або ожиріння. Жодна система охорони здоров'я не зможе працювати з цим", - додав він.
Нагадаємо, австралійська дієтологиня назвала шість причин, через які дієта може не працювати, попри правильне харчуєтеся та регулярні заняття спортом. С'юзі Баррелл поділилася, що стабільна втрата ваги вимагає правильного поєднання дієти, фізичних вправ і мислення.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы