2 октября 2025
В Україну прибули 136 тис. доз вакцини проти дифтерії, кашлюку та правця (АКДП). Поставка здійснена в межах партнерства Міністерства охорони здоров’я з Глобальним альянсом з вакцин та імунізації (Gavi). Закупівлю та доставку вакцин координує ЮНІСЕФ, а розподіл по регіонах забезпечить Центр громадського здоров’я.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
В ОАЕ повідомили, як спрацювала ППО проти сотень іранських ракет і дронів 2 марта 2026
Протиповітряна оборона Об'єднаних Арабських Еміратів перехопила 94,5% балістичних ракет і ударних безпілотників.
Honor представила тонкий 14,6-дюймовий ноутбук MagicBook Pro 14 2026 на базі Intel Panther Lake-H 2 марта 2026
Компанія Honor представила ноутбук MagicBook Pro 14 2026. Новинка оснащена 14,6-дюймовим сенсорним OLED-екраном з роздільною здатністю 3.1K і в якості платформи пропонує процесори серії Intel Panther Lake-H.
Робофон Honor Robot Phone вийде на ринок цього року 2 марта 2026
Компанія Honor в рамках заходу MWC 2026 розкрила більше інформації про нещодавно анонсовану концепцію Robot Phone. Широкій публіці продемонстрували працюючий прототип пристрою разом з танцюючим гуманоїдним роботом. Хоча Honor не розкрила багато деталей, стало відомо, що смартфон вийде на ринок у другій половині цього року, хоча невідомо, чи буде він продаватися за межами Китаю.