27 января 2014
Голливудская актриса Анжелина Джоли планирует косметическую процедуру. Источник в окружении звезды рассказал журналистам, что актриса планирует обратиться к специалистам по пластике, чтобы сгладить вены, выступающие на руках.
Как пишут западные СМИ, Джоли хочет привести руки в порядок к грядущей свадьбе с Брэдом Питтом. Анжелина всегда комплексовала из-за того, что у нее слишком рельефные руки, а нездоровая худоба еще резче обозначила данную проблему.
Для свадьбы Джоли выбрала белое платье без рукавов, а теперь очень боится, что на фоне наряда ее руки будут выглядеть некрасиво.
www.profinews.com.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тарабарова показала результат самостійного одягання трьох її дітей 2 августа 2025
Співачка Світлана Тарабарова, яка разом зі своїм чоловіком Олексієм виховує трьох дітей, 6-річного Івана, 4-річну Марію і 2-річну Поліну, поділилася в Insta-сторіс їхнім свіжим фото.
Ольга Горбачова розсекретила, скільки заробляє після того, як кинула музичну карʼєру 2 августа 2025
Ольга Горбачова розсекретила, скільки заробляє після того, як кинула музичну карʼєру: сума може тригернути Ці гроші хоч і пристойні, але мало що значать у країні, де вона живе
В Києві зіткнулися два велосипедисти: один з них потрапив під колеса авто 2 августа 2025
Столичні правоохоронці перевірили 46-річного водія вантажівки на стан сп’яніння - він був тверезим.