Стало відомо, яке покарання очікується за хибний виклик швидкої допомоги

3 апреля 2021

В умовах розвитку пандемії коронавірусу, ставлення українців до “швидкої” значно змінилося. 

Раніше виклик швидкої дуже часто був необхідністю поміряти тиск і відвезти, замість таксі, до лікарні, а іноді й просто пожартувати. Такий жарт коштує, всього від 51 до 119 грн, та й то лише тоді, коли жартівника вдавалося знайти.
 
Нещодавно були прийняті нові правила виклику «екстренки»: тепер диспетчер за жорстким алгоритмом вирішує, направляти машину до хворого чи передати виклик сімейному лікарю. Оскільки цей диспетчерський протокол, в якому наводяться не лише діагнози, а й симптоми, досить легко знайти в мережі, то деякі «винахідники» намагаються, завчивши необхідний мінімум симптомів найсерйозніших патологій, вдавати із себе смертельно хворих, аби змусити лікарську бригаду приїхати будь-що. Але тепер усім любителям гумору та безплатного таксі з медичним супроводом доведеться, як то кажуть, платити значно більше.
 

30 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада прийняла в цілому Законопроєкт про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки № 4157. В цьому документі пропонується за свідомо неправдивий виклик аварійно-рятувального формування, поліції або екстреної медичної допомоги впровадити штраф у розмірі від 850 до 3 400 грн чи 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів. Як саме будуть нараховуватися конкретні штрафи й від чого залежить їхній розмір, поки невідомо.
 

До речі, взимку при виносу цього Законопроєкт на обговорення, депутати пропонували значно вищі суми покарань – від 3 400 грн до 10 200 грн. Але затверджені штрафи виглядають значно поблажливішими. 

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Меркель назвала головний недолік Трампа, як керівника держави 27 ноября 2024

Під час першого президентського строку Трамп шантажував союзників по НАТО та погрожував відмовити у захисті тим країнам, які недостатньо витрачають на власну оборону.

Найкращі сніданки на думку дієтологів: десять варіантів 27 ноября 2024

Сніданок - це найважливіше приймання їжі, адже він дає людині заряд енергії на цілий день. Якщо ви любите снідати лише кавою та бутербродом, варто переглянути свої звички. Здоровий та корисний сніданок повинен містити поживні нутрієнти, які збагатять ваш організм енергією. Читайте в матеріалі ТСН.ua про десять варіантів найкращого сніданку.

Експерти назвали найкорисніший і найпоживніший вид сала 27 ноября 2024

Сало є найулюбленішим національним продуктом нашого народу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Кабрита голд 1 5.0
Кабрита голд 1

Отзывов: 1

Інтелект  
Інтелект

Отзывов: 1

OxiDen clinik  
OxiDen clinik

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше