31 мая 2015
Ежесуточно в Украине добывается около 50 млн кубометров газа. Об этом сегодня во время пресс-тура на производственные объекты НАК "Нафтогаз Украины" и ПАО "Укртрансгаз" журналистам сообщил начальник отдела связей с общественностью и прессой ПАО "Укртрансгаз" Максим Белявский.
"Если говорить в суточном пересчете, ежесуточно в Украине добывается более 50 млн, по 25 млн поступает равномерно с территории Европейского союза и Российской Федерации",- сообщил Белявский.
Как сообщалось, "Нафтогаз" перевел "Газпрому" 30 млн долл. предоплаты за газ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
mignews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У Пентагоні прокоментували надання розвідданих Ірану Росією 10 марта 2026
На питання, чи передає Росія Ірану розвіддані про позиції та пересування США, очільник Пентагону зазначив, що американська розвідка за всім слідкує.
Трамп в Ірані повторює дії Путіна в Україні - ЗМІ 10 марта 2026
Обидві сторони демонструють схожість у спробах легітимізувати свої дії, уникаючи терміну "війна".
Війна на Близькому Сході загрожує дефіцитом електроенергії, гелію та брома для виробництва чіпів 9 марта 2026
Нещодавно вже зазначалося, що світова напівпровідникова галузь сильно залежить від постачань гелію з Катару, які наразі виявилися заблокованими через ведення бойових дій у регіоні. Тайванські джерела пояснюють, що здатність азійських компаній виробляти чіпи також залежить від близькосхідних енергоресурсів і брома, який необхідний для травлення кремнієвих пластин.