13 сентября 2023
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін не орієнтуються на Вашингтон у питанні постачання Taurus Україні. Про це він сказав журналістам у понеділок, 11 вересня, повідомляє Reuters.
"У цій війні немає автоматизму", – сказав Пісторіус, додавши, що Німеччина поки не вирішила, надавати Україні ракети Taurus чи ні.
За його словами, Берлін не постачатиме Києву Taurus лише тому, що США можуть вирішити відправити до України ракети великої дальності ATACMS. При цьому канцлер Німеччини Олаф Шольц неодноразово давав зрозуміти, що Берлін діятиме лише спільно з Вашингтоном у питанні постачання зброї.
Нагадаємо, у понеділок глава МЗС України Дмитро Кулеба провів зустріч у Київі з німецькою колегою Анналеною Бербок, після чого сказав, що питання про надання Taurus просувається.
А президент Володимир Зеленський заявив, що сподівається переконати американського колегу Джо Байдена найближчим часом схвалити рішення про передачу українським військовим далекобійних систем ATACMS.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Катував цивільне населення Київщини: СБУ повідомила про підозру окупанту 19 июня 2026
Катував цивільне населення Київщини: СБУ повідомила про підозру окупанту. Подробиці справи та фото Злочинцю загрожує тривали термін ув’язнення
Скраби та пілінги стають небезпечними влітку: у чому причина 18 июня 2026
Зі скрабами та пілінгами влітку потрібно бути обережними.
Виробництво ракет в Україні: ЗМІ дізналися про плани Трампа 18 июня 2026
Президент США звернеться до компаній з проханням виробляти зброю за ліцензією в Європі та Україні, заявили джерела.