11 февраля 2018
48-летняя Дженнифер Энистон впустила журналистов в свой дом, показав, где живет с супругом и их собаками.
Выйдя замуж за Джастина Теру, Дженнифер Энистон стала еще более закрытой в плане разговоров с прессой о личном. Свои отношения с мужем актриса старается держать за семью замками, поэтому для многих было приятной неожиданностью знать, что она решилась показать миру свое гнездышко — дом, в котором она живет с любимым.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ під час війни з Україною втратила 5000 офіцерів - ЗМІ 17 мая 2025
Кожен четвертий загиблий, за даними журналістів, підписав контракт на службу в армії вже після початку повномасштабної війни.
Трансгендерна дочка Маска з 12-метровою косою дебютувала в модному кампейні 16 мая 2025
Старша дочка американського мільярдера Ілона Маска, Дженна Вілсон, яка у нещодавньому інтерв'ю казала, що поглядає в бік моделінгу, вирішила не відкладати справу в довгий ящик.
Наречена найбагатшої людини світу відсвяткувала дівич-вечір у Парижі: на свято прийшли топзірки 16 мая 2025
Наречена найбагатшої людини світу відсвяткувала дівич-вечір у місті кохання: на свято прийшли топзірки. Фото Весілля має відбутися в Італії вже у червні