24 ноября 2025

Донька міського голови Дніпра Бориса Філатова, 30-річна Катерина Філатова похвалилася своїм відпочинком коло моря у Єгипті.
Катя опублікувала у своєму Instagram серію фото у купальнику на шезлонгу та на пляжі.
"Підсумок моїх 4-х днів коло моря", - написала вона.

Філатова похвалилася рельєфним тілом на тлі моря

Аби мати таку підтягнуту фігуру Катерина регулярно тренується

Нагадаємо, на початку вересня Катерина Філатова разом зі своєю мамою опинилася у Непалі під час антикорупційного бунту молоді.
А ще раніше дружина Філатова хвалилася, як вони з Катериною підкорили найвищу точку Японії.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, який статусний автомобіль став найпопулярнішим у світі 26 февраля 2026
Стало відомо, який статусний автомобіль став найпопулярнішим у світі
"Золота доба" Америки: Трамп прозвітував у Конгресі 26 февраля 2026
Лідер США зазначив, що прийняв країну "у стані кризи", але під його керівництвом відбувся "поворот, якого ще не знала історія".
Windows 11 стала швидше працювати та виходити зі сну з новим оновленням 26 февраля 2026
Microsoft випустила черговий попередній пакет функціональних оновлень, не пов'язаних із безпекою, для операційної системи Windows 11. Йдеться про оновлення KB5077241, яке доступне всім користувачам як опціональне, і яке вперше за тривалий період часу містить ряд помітних покращень у плані якості роботи ОС без натяку на штучний інтелект.