22 января 2023

Мін'юст Російської Федерації визнав "іноагентом" співачку з Єкатеринбурга Монеточку (справжнє ім'я - Єлизавета Гирдимова). Артистка на одному зі своїх виступів вигукнула зі сцени "Слава Україні!" Також відомо, що 24-річна дівчина дає благодійні концерти та відправляє гроші українським біженцям. Виконавиця їдко відреагувала на внесення її до списку "іноагентів".
Вона розмістила пост в Instagram, а також прокоментувала рішення мін'юсту Росії у Telegram-каналі. Варто сказати, що фанати Єлизавети підтримали дівчину, назвавши цей статус "гідним титулом" (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).
Російська знаменитість поділилася новою публікацією в особистому блозі. Вона розмістила серію знімків, під якою написала: "Хлопці, нас розкрили". Крім того, Гирдимова залишила у своєму Telegram - "OH YES!".


Віддані шанувальники висміяли Росію, залишивши величезну кількість своїх іронічних коментарів: "Вітаю Монеточку з найвищою державною нагородою", "Ліза, ви найкраща", "Ознака гідності", "Вітаю з почесним статусом, ура!", "З підвищенням", "Адекватні, мирні люди мають статус "іноагенту", "Скоро "іноагент" буде гідним титулом".


До речі, одразу після початку війни в Україні вокалістка з чоловіком, продюсером Віктором Ісаєвим, покинула Росію. Як пишуть росЗМІ – "Монеточка отримувала фінансування від іноземних джерел і здійснювала збір коштів на підтримку України".

Нещодавно OBOZREVATEL розповідав, що російського актора Артура Смольянінова було внесено до реєстру "іноагентів". Напередодні артист дав інтерв'ю, де заявив, що пішов би воювати на бік України. Чоловік у дитинстві часто бував в Києві, а влітку відпочивав на Закарпатті.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дрони атакували один із найбільших НПЗ у Росії 29 марта 2026
Славнефть-ЯНОС займає четверте місце за обсягами переробки нафти в Росії і відіграє важливу роль у забезпеченні окупаційної армії.
Без допомоги ЄС кошти в Україні вичерпаються до літа - ЗМІ 28 марта 2026
Кредит Україні від ЄС на 90 млрд євро "завис" через вето Угорщини; на додачу є проблеми з виплатами за кредитом МВФ.
Яку ягоду треба їсти, щоб зменшити ризик інфаркту та інсульту 28 марта 2026
Виявляється, що ожина корисна в якості профілактики.