Киев присоединится к акции "Час Земли 2015"

6 марта 2015

В этом году Киев в очередной раз присоединится к проведению всемирной акции "Час Земли 2015", которая в девятый раз прокатится миром.

Так, 28 марта с 20:30 до 21:30 людям по всему миру предлагают выключить свет на час ради сохранения климата на Земле.

В предыдущие годы активисты в Киеве выключали подсветку монументов, памятников и храмов, правительственных учреждений. "Отключение света даже на один час позволит столице сэкономить значительные средства", - отмечают организаторы.

Как сообщалось, киевский метрополитен подарит женщинам на 8 Марта "Вагон цветов".

Хочешь узнать больше - читай отзывы

mignews.com.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Нагороджений титулом «Двигун року» мотор почав створювати проблеми водіям 10 марта 2026

Нагороджений титулом «Двигун року» мотор почав створювати проблеми водіям

Китай розраховує на штучний інтелект, щоб працевлаштувати 12,7 мільйона випускників вишів 10 марта 2026

Індія почала змагатися з Китаєм за звання країни з найбільшим населенням у світі лише нещодавно, але в будь-якому випадку проекція економічного прогресу на демографію в КНР вимагає особливої уваги з боку влади. У цьому році китайські виші покинуть 12,7 млн випускників, і влада КНР сподівається, що штучний інтелект допоможе знайти роботу хоча б для частини з них.

Війна на Близькому Сході загрожує дефіцитом електроенергії, гелію та брома для виробництва чіпів 9 марта 2026

Нещодавно вже зазначалося, що світова напівпровідникова галузь сильно залежить від постачань гелію з Катару, які наразі виявилися заблокованими через ведення бойових дій у регіоні. Тайванські джерела пояснюють, що здатність азійських компаній виробляти чіпи також залежить від близькосхідних енергоресурсів і брома, який необхідний для травлення кремнієвих пластин.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KROKK 5.0
KROKK

Отзывов: 1

Savastan0tools  
Savastan0tools

Отзывов: 1

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше