Мелисса МакКарти и Октавия Спенсер станут супергероями

2 апреля 2019

Netflix приобрел права на экранизацию комикса Марка Миллара "Thunder Force" ("Сила грома"). Главные роли в проекте исполнят Мелисса МакКарти и Октавия Спенсер.

Сценарий написал муж Мелиссы МакКарти Бен Фальконе. Он же займет режиссерское кресло. Детали сюжета пока держатся в секрете, но известно, что это будет комедийный супергеройский кинокомикс, что вполне предсказуемо, учитывая комедийный опыт МакКарти и Фальконе.

Съемки фильма стартуют этой осенью. Даты релиза пока нет.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дружина Брюса Вілліса розповіла гірку правду про його невиліковну хворобу 29 января 2026

"Одночасно благословення і прокляття": дружина Брюса Вілліса розповіла гірку правду про його невиліковну хворобу Зірка "Міцного горішка" досі не знає, що бореться з невиліковною хворобою

Токаєв: Росія відмила через Казахстан $14 мільярдів 29 января 2026

Казахський лідер обурився існуванням схеми, за якою через один з банків було виведено гігантську суму.

Стали відомі несподівані факти про Опру Вінфрі, якій виповнилося 72 29 января 2026

Вагітність в 14, плутанина з іменем і 34 роки в статусі нареченої: маловідомі факти про Опру Вінфрі, якій виповнилося 72 Ведуча мала дуже складне дитинство

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше