13 апреля 2021
Молодша дочка актриси Ольги Сумської, 19-річна Ганна Борисюк уперше зізналася, що в школі буле жертвою цькування однокласників.
Зараз дівчина навчається на 2-му курсі акторського факультету Національного університету імені Карпенка-Карого, але досі має проблеми з самооцінкою.
Аня розказала "Зірковому шляху", що після закінчення школи була наче пошматована. А все через булінг.
"Мене знищували як фізично, так і словесно. Тому я вже не знала, за яке живе місце зачепитися… Більше, звичайно, дівчата чіплялися. Просто кожен раз змінювався склад класу, і чомусь всі, ніби їх підмовили, просто кидалися на мене", - розповіла Аня.
"І так само вчителі підхоплювали весь цей загальний прикол, стьоб з мене. Були випадки, коли і за волосся смикали на очах вчителів. Я просто тікала в туалет зі сльозами. Коли мама приходила в школу, в батьківський фонд щось вкласти потрібно було, всі робили, авжеж, милі очі. А коли я залишалася сама, то відбувалося все по-іншому", - додала дівчина.

Однак Сумська з Борисюком не знали, що з їхньої дочки знущається у школі. Адже Аня розповіла про все це вже після випуску, бо не хотіла, аби вони втручалися.
Тепер майбутня актриса вважає, що шкільний булінг її загартував і зробив сильнішою. Хоча, за словами її зіркової мами, дівчинці треба бути менш самокритичною і більше вірити у себе.
Фото з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вибухи боєприпасів на складах у Вишневому: затримано керівників одного з оборонних підприємств 17 июля 2026
Вибухи боєприпасів на складах у Вишневому: затримано керівників одного з оборонних підприємств. Фото та подробиці Готується клопотання до суду про обрання їм міри запобіжного заходу
Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть “обдурити” шлунок 17 июля 2026
Проблеми з фігурою нерідко виникають через підвищений апетит. Іноді люди їдять у неурочний час чи…
"Людина року" та відома телеведуча висміяла окупантів, які двічі "ловили" її на передовій, але погоріли на дурних помилках Вона висміяла інформаційні вкиди російської пропаганди