Набирає чинності закон про захист ошуканих вкладників

20 ноября 2016

У суботу, 19 листопада, набирає чинності закон про захист ошуканих вкладників, який зокрема дозволить повернути кошти вкладникам банку "Михайлівський".

Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг" №1736-VIII ініціював президент Петро Порошенко.

Додамо, що після набрання законом чинності  Фонд гарантування вкладів протягом 20 робочих днів повинен буде розглянути документи і розпочати виплати жертвам махінацій.

Кошти вкладникам повертатимуть в гривні, а гроші для виплат, які залучать до ліквідаційної маси неплатоспроможного банку, Фонд має стягнути з небанківських фінансових установ, куди ошукані люди вкладали кошти.

Нагадаємо, через три дні після того, як президент вніс документ до парламенту, 15 листопада відповідний законопроект підтримали 285 нардепів, а спікер підписав та передав його президентові.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Уникальные свойства "подводных лугов" (ФОТО) 20 февраля 2017

Такие подводные растения, существующие на планете ещё со времён динозавров, обладают, как известно, антимикробными свойствами.

Киевляне заметили на Позняках НЛО: эксперты говорят, что светили мощные прожекторы 20 февраля 2017

Уфологи считают, что к нам "присматриваются" инопланетяне

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

SPORT LIFE КИЕВ 0.5
SPORT LIFE КИЕВ

Отзывов: 1

ACTORS акторс 1.5
ACTORS акторс

Отзывов: 1

Ping Pong 2.7
Ping Pong

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое