12 февраля 2024
Керівник американського фонду Центр допомоги Україні у США Олексій Прокопенко під час конференції в Гарвардському університеті подарував міністрові закордонних справ Угорщини Петеру Сійярто фрагмент російського танка, знищеного під час боїв на Київщині. Про це сьогодні, 10 лютого, повідомив Укрінформ.
Керівники Угорщини часто виступають із заявами, що суперечать європейській політиці щодо України, тому волонтер вирішив знайти свої аргументи для міністра.
"Це зроблено в Росії, а спалено й перероблено в Україні. Носіть це як брелок з ключами від свого дому, щоб не забути, що таке російський терор. Будь ласка, пам’ятайте уроки історії і те, що несли радянські танки на вулицях Будапешта 1956 року", - сказав Прокопенко, передаючи сувенір угорському міністру.
У коментарі Укрінформу Прокопенко зазначив, що "риторика під час конференції переважно стосується війни в Україні й допомоги їй як визначального фактора близького майбутнього": промовці засуджують дії Росії, "що свідчить не про втому від України, а про міцну і непохитну підтримку українського народу".
Раніше в Офісі генпрокурора повідомили, що у Бучанському районі Київської області під час російської окупації було скоєно понад 9000 воєнних злочинів. За рік оголошено про підозру майже сотні військових РФ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Журналістка назвала головну особливість "Холостяка 13", яка змусила її переглянути сезон шоу, яке зазвичай не до вподоби 19 ноября 2024
"Я пищала від захвату": журналістка назвала головну особливість "Холостяка 13" Це змусило її переглянути сезон шоу, яке зазвичай не до вподоби
У Кремлі розкритикували "мирний план" Ердогана 19 ноября 2024
Висунутий Володимиром Путіним у червні ультиматум для завершення війни "повністю зберігає свою актуальність", зазначив Дмитро Пєсков.
НАТО посилює оборону східного флангу 19 ноября 2024
Російська війна проти України лише акцентує необхідність посилювати систему протиповітряної оборони. Тож це залишається одним із ключових пріоритетів НАТО.