28 июня 2024
Європейський союз збирається ввести мита на імпорт українського цукру та яєць. Цей крок має заспокоїти фермерів, які протестували в кількох країнах блоку на початку 2024 року. Про це повідомляє Financial Times.
Тарифи у розмірі 89 євро за тонну будуть введені починаючи з 28 червня, аналогічно тарифу, який було введено на українську овес минулого тижня, і діятимуть до червня 2025 року, додає ЗМІ.
Зазначимо, що в червні 2022 року Євросоюз тимчасово призупинив кілька тарифів, передбачених Угодою про асоціацію з Україною.
Європарламент у квітні 2024 року схвалив продовження безмитної торгівлі українською сільськогосподарською продукцією на рік. Водночас він запровадив нові обмеження на рівень імпорту.
Це буде останній перегляд. ЄС та Україна мають намір укласти довгострокову угоду з червня 2025 року.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ: Путін вже відповів на ультиматум Трампа 17 июля 2025
Остання масована атака Росії по Україні є відповіддю Кремля на вимогу Трампа укласти мирну угоду.
На Київщині підліток під час конфлікту жорстоко побив батька загиблого Героя 17 июля 2025
На Київщині підліток під час конфлікту жорстоко побив батька загиблого Героя. Подробиці та фото За цим фактом відкрито кримінальне провадження
Камалія з аквалангом під водою наробила фото з яскравими рибками. Відео 17 июля 2025
Співачка Камалія на відпочинку з доньками вирішили розширити власні горизонти і зайнятися дайвінгом.