Серед росіян побільшало невдоволених владою - опитування

22 июля 2025

Шокове підвищення комунальних тарифів - рекордне за останні 10 років - збільшило рівень соціального невдоволення росіян. В багатьох регіонах підвищення склало понад 10%. Про це свідчить опитування ФОМ, проведене в період з 29 червня по 13 липня. 

Частка громадян, яким "доводилося чути від знайомих критичні висловлювання в адресу влади", збільшилася з 25% до 30%.

Частка респондентів, яким "не доводилося" чути критики влади, зменшилася з 71% до 66%, тобто на 5 процентних пунктів за два тижні, що стало сильним спадом з початку серпня 2024 року, коли Збройні сили України вторглися в Курську область.

Частка росіян, які особисто незадоволені або обурені діями влади, зросла на 3 п.п. — 19% до 22%, що також стало найзначнішим зростанням з перших тижнів серпня 2024 року.

Зниження рейтингів влади державні соціологи зафіксували після різкого підвищення комунальних тарифів, на яке скаржаться 38% громадян.

У середньому по Росії з 1 липня тарифи зросли на 13,4%. В деяких регіонах індексація виявилася ще вищою: на 15% – у Москві, на 18,3% – в Московській області, на 19,2% – на 19,8% в Архангельській області, на 21% - в Пермському краї.

Загальноросійський рекорд встановив Іжевськ, де тарифи в одночасно злетіли на 38%.

Нагадаємо, підтримка війни проти України серед жителів Росії зросла до максимуму. На думку росіян, так звані "мирні" переговори та закінчення війни мають відбутися на умовах Кремля.

Росіяни знайшли нового "ворога" замість США - опитування

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Орбан анонсував розгортання військових через "українську загрозу" 26 февраля 2026

Україна "планує нові дії" з метою зашкодити енергосистемі Угорщини, стверджує угорський прем'єр-міністр.

У Литві пожертвували 4 млн євро на підтримку України 26 февраля 2026

Кошти будуть використані для придбання робототехнічних систем оборони та медичної евакуації.

Бразилія знову оштрафувала Apple за відсутність зарядного пристрою в комплекті з iPhone 26 февраля 2026

Інститут захисту прав споживачів штату Алагоас (Procon-AL) у Бразилії оштрафував Apple на 101 627,50 реала (приблизно $20 тисяч) через продаж смартфонів iPhone без адаптерів живлення, які відомство назвало «необхідним предметом для регулярного використання продукту».

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Layboard 5.0
Layboard

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше