25 мая 2024
Німеччина не буде передавати свої крилаті ракети Taurus Україні, тому що не хоче, аби українці самостійно визначали цілі для ударів ними, а відправка німецьких фахівців в Україну є неприйнятною. Про це у п'ятницю, 24 травня, заявив канцлер ФРН Олаф Шольц, пише NTV.
Він заявив, що у Берліні не хочуть ризикувати можливим переростанням війни в Україні у війну між Росією та НАТО, тому "Німеччина повинна контролювати, куди запускаються її крилаті ракети".
Шольц підкреслив, що ракети Taurus є не лише високоточними, але й мають великий радіус дії - 500 кілометрів. Саме тому передача подібної зброї, на думку німецького канцлера, "була б виправданою лише в тому випадку, якби ми самі визначали цілі".
"А це, у свою чергу, неможливо, якщо ти не хочеш сам бути частиною цього конфлікту", - наголосив Шольц.
Зазначимо, що Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги для ЗСУ. Так, ФРН разом з Данією надасть 10 основних бойових танків Leopard 1 A5, 3 РСЗВ HIMARS і не тільки. До того ж Міноборони Німеччини звернулось до федерального уряду про додаткові 3,8 млрд євро для допомоги Україні на цей фінансовий рік.
Нагадаємо, що Міноборони Німеччини запросило у свого уряду додатково 3,8 млрд євро для надання допомоги Україні у поточному фінансовому році.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Штучний інтелект вдвічі прискорить розробку нових автомобілів — дизайн і аеродинаміка тепер розраховуються за лічені хвилини 27 апреля 2026
Найбільші автопроизводники починають активно впроваджувати інструменти штучного інтелекту (ШІ) з метою радикального скорочення тривалих циклів розробки нових автомобілів. Наприклад, Nissan, за повідомленням The Verge, поставив мету скоротити цикл створення автомобілів з традиційних п’яти років до двох з половиною.
Соломія Вітвіцька розказала, як вони з нареченим дізналася про її вагітність 27 апреля 2026
45-річна зірка розповіла, як довідалася про свою вагітність і чи вже знає стать майбутнього первістка
"Ми з Путіним були лише вдвох". Чулпан Хаматова пригадала моторошну зустріч у Кремлі 27 апреля 2026
"Ми з Путіним були лише вдвох". Чулпан Хаматова пригадала моторошну зустріч у Кремлі Ця зустріч відбулася у 2012 році