16 октября 2016
Стан станції метро "Героїв Дніпра" у Києві, поблизу якої було розпочато будівництво торговельного центру "Оазис"продовжує погіршуватися. Про це 12 жовтня під час акції протесту під стінами Генпрокуратури повідомила активістка Тетяна Кирійчук.
"Героїв Дніпра" зараз знаходиться в жахливому стані. Тріщина на платформі побільшала, є ймовірність, що вона трісне навпіл", - розповіла Кирійчук.
Активісти планують під час спілкування з представниками ГПУ передати їм звернення щодо припинення будівельних робіт на "Героїв Дніпра".
"Сьогодні ми передаємо заяву до ГПУ на ім'я Луценка про те, щоб накласти арешт на будівельну техніку забудовника і припинити роботи щодо будівництва торговельного центру за статтею 197-1, частина 3 Кримінального кодексу України "Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво", - повідомила активістка руху "Фонд порятунку Києва" Оксана Костюкевич.
Як повідомлялося, у Києві на перехресті Оболонського проспекту та вулиці Героїв Сталінграду розпочали будівництво торгово-розважального комплексу "Оазис". Місцеві жителі масово незадоволені будівництвом поблизу станції метро.
У вересні в результаті будівельних робіт на станції "Героїв Дніпра" було пошкоджено стелю. Також пасажири помітили тріщини на платформі. При цьому забудовник заперечує небезпеку будівництва.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво ТРЦ "Оазис" над станцією метро "Героїв Дніпра" не буде проходити без громадських обговорень.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія почала проти Азербайджану "фруктову" війну 12 июля 2025
Проблеми з азербайджанськими поставками, які до цього йшли безперебійно, несподівано виникли в червні.
Туск заявив про тривожний стан Дуди наприкінці каденції 12 июля 2025
Раніше глава польської держави заявив, що наявність зради у судівській системі обумовлена відсутністю жорстких покарань.
У Нідерландах росіянина засудили за передачу РФ технологій виробництва мікрочіпів 12 июля 2025
Він передав Росії файли, що містять інформацію про налаштування виробничих ліній для виготовлення мікрочіпів.