10 марта 2025
Президент США Дональд Трамп заявив, що займає жорстку позицію щодо Російської Федерації.Про це у він повідомив в інтерв’ю Fox Newsу неділю.
"Я займаю жорстку позицію (стосовно РФ - ред.) Лише згадайте, що я був тим, хто зупинив російський газопровід Північний потік-2. Та я був тим, хто запровадив санкції проти Росії. Також я був тим, хто надав Javelin проти Росії. Я займаю дуже жорстку позицію", - запевнив глава Білого дому.
Разом з тим, Трамп зауважив, що "добре ладить" з лідером Росії Володимиром Путіним.
"Путін би першим сказав, що "ніхто не займає настільки жорстку позицію, ніж Трамп", - заявив він.
Окрім того, американський президент додав, мовляв, усі довкола знають, що "ніхто не займає жорсткішу позицію щодо Росії, аніж він".
Раніше Трамп заявив, що його адміністрація "добилася великого прогресу" з Україною та Росією за останні кілька днів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Темпи набору контрактників до армії РФ впали до 2-річного мінімуму 14 апреля 2026
Середньоденні темпи набору впали до 800 за особу на день, що стало найнижчим значенням з першого кварталу 2024 року.
Microsoft випустила віртуальну мишу Gamepad Cursor для портативних консолей на Windows 14 апреля 2026
Компанія Microsoft розпочала тестування власного віртуального курсора миші для режиму Xbox на портативних пристроях, що працюють під управлінням Windows. Нова опція Gamepad Cursor дозволить швидко перетворити лівий джойстик портативної консолі з Windows, такої як Xbox Ally X, на віртуальну мишу.
В Британії людину вперше позбавили громадянства за зв'язки з РФ 14 апреля 2026
Міністр внутрішніх справ країни Шабана Махмуд позбавила 45-річного Марка Буллена британського паспорта.