9 сентября 2023

У Києві правоохоронці повідомили про підозру підряднику, який "заробив" на неякісному ремонті укриття на Троєщині. Частина робіт не відповідала вимогам нормативно-правових актів, а їх обсяги були завищені на понад 870 тис. гривень.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі.
"За даними слідства, у листопаді 2022 року між комунальною організацією та підрядною фірмою був укладений договір. Він стосувався надання послуг з проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по проспекті Червоної Калини (Деснянський район столиці. – Ред.) з облаштуванням під споруду цивільного захисту", – розповіли в прокуратурі.

Правоохоронці уточнили, що підрядник знав – частина виконаних робіт не відповідають вимогам нормативно-правових актів. Крім того, їх обсяги та вартість є завищеними. Внаслідок дій зловмисника, територіальній громаді столиці було нанесено збитки на суму понад 870 тисяч гривень.
Чоловіку повідомили про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві судитимуть трьох посадовців Голосіївської райдержадміністрації, яких обвинувачують у розкраданні коштів на ремонті укриттів у школах. Загалом міському бюджету було завдано збитків на понад 500 тисяч гривень.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Актор Метью Макконахі зареєстрував товарні знаки на свої мемні образи для захисту від ШІ 14 января 2026
В минулому році професійні об'єднання американських акторів підтримали законопроект, який забороняє використовувати зовнішність і голос людини при генерації схожих сутностей штучним інтелектом. Поки закон не прийнято, актори намагаються захистити свої інтереси через реєстрацію торгових марок, що стосуються їх зовнішності.
В одному з хостелів Києва пролунав вибух: чоловік намагався вбити знайомого за допомогою гранати 14 января 2026
В одному з хостелів Києва пролунав вибух: чоловік намагався вбити знайомого за допомогою гранати. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Скандал після смерті: на сторінці Степана Гіги послали на три літери вдову воїна та зробили неоднозначну заяву 14 января 2026
Скандал після смерті: на сторінці Степана Гіги послали на три літери вдову воїна та зробили неоднозначну заяву Вдова наголосила на знеціненні державних нагород і неповазі до родин загиблих захисників