11 января 2026

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як працює резервне живлення в медзакладах столиці.
Зокрема, відвідав одну з великих опорних лікарень.Там є своя свердловина для води, працює автономна котельня, є електрогенератор. Тож в умовах надзвичайної ситуації заклад повноцінно функціонує й надає необхідну допомогу пацієнтам.


Про це очільник столиці написав в своєму Telegram-каналі.
У цій же лікарні Віталій Кличко відвідав постраждалих під час останньої атаки ворога на Київ. Тут лікується й один з медиків, який отримав поранення в Дарницькому районі під час надання допомоги постраждалим мешканцям пошкодженого будинку.





"Всі пацієнти лікарні отримують медичну допомогу в повному обсязі. Перебувають у теплі", – повідомив мер.
За останніх кілька років місто обладнало автономними котельнями 8 медзакладів, 13 медзакладів мають свердловини для води. 13 лікарень оперативно підключені до пересувних мобільних котелень.
Віталій Кличко подякував нашим медикам за невтомну професійну роботу в таких складних умовах!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Новий Tecno Camon Slim здивував тонким корпусом і незвичайним підсвічуванням 24 июня 2026
Новий Tecno Camon Slim здивував тонким корпусом і незвичайним підсвічуванням
На ризик розвитку хвороб серця може вказати розмір талії 23 июня 2026
На розвиток серцевих захворювань впливає безліч факторів, в тому числі високий кров’яний тиск, підвищений рівень…
Дієтолог розповіла, як підняти працездатність за допомогою бізнес-ланчу 23 июня 2026
Обідня перерва у робочий день – не просто можливість вгамувати голод. Залежно від того, як…