19 июня 2025
Намір залишити Ізраїль за сприяння українського посольства станом на ранок 18 червня підтвердили 293 громадянина України. Водночас покинути Іран планують 85 громадян, а також 10 іноземців, які мають дозвіл на постійне місце проживання в Україні. Про це заявили в Міністерстві закордонних справ України, повідомляє Інтерфакс-Україна.
З початком погіршення безпекової ситуації на Близькому Сході дипломатична служба проводить цілодобовий моніторинг безпекової ситуації та звернень громадян України, які виявляють бажання виїхати в більш безпечні регіони чи повернутися на Батьківщину.
Дипломати посольства України в Ізраїлі вже евакуювали частину громадян, які нагально цього потребували.
"Станом на ранок 18 червня на "гарячу лінію" посольства України в Ізраїлі надійшло загалом понад 400 звернень від громадян України... Посольство збирає евакуаційний список громадян, а всі необхідні інструкції розміщені на ресурсах дипустанови", - мовиться в повідомленні.
Департамент консульської служби МЗС і посольства України в Ізраїлі та Ірані опрацьовують кілька шляхів евакуації громадян - як окремими рейсами, так і спільно з партнерами.
Дипломати також продовжують уточнення даних громадян та вирішення організаційних питань.
Як ми вже писали, українські дипломати готують евакуаційні списки і розробляють варіанти евакуації українців з Ізраїлю та Ірану.
Нагадаємо, Польща евакуювала першу групу людей з Ізраїлю: серед 160 пасажирів було кілька громадян України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Перша жінка-тайконавт з Гонконгу вирушить на китайську космічну станцію 24 мая 2026
Новим членом екіпажу на китайській космічній станції «Тяньгун» (Tiangong) стане перша жінка-тайконавт з Гонконгу — колишня співробітниця поліції з докторським ступенем у галузі комп'ютерної криміналістики. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на китайські ЗМІ.
Завдяки двигуну Стірлінга фінни отримали електрику з гарячого піску 24 мая 2026
Фінські дослідники з Університету Аалто (Aalto University) розробили та вперше випробували прототип теплового акумулятора, в якому для зберігання тепла використовується дешевий пісок, а зворотне перетворення тепла в електрику виконується за допомогою вільнопоршневого двигуна Стірлінга. Така схема дозволить накопичувати в теплі піску надлишки сонячної та вітрової електроенергії, повертаючи її за необхідності в мережу знову.
Раміна вийшла на зв'язок та відповіла на звинувачення щодо погроз зірковому візажисту 24 мая 2026
Блогерка та інтерв'юерка Раміна Есхакзай відповіла на звинувачення щодо погроз зірковому візажисту Єгору Андрюшину. Що сказала - читайте тут.