28 сентября 2012
Денежные деревья – интересное явление, которое встречается только в Великобритании. Это деревья, стволы которых густо утыканы мелкими монетками.
По версии BBC, это может быть связано с шотландским обычаем начала 18го века – считалось, что такая монетка, воткнутая в ствол дерева, может забрать с собой болезнь ее владельца.
Должно быть, паломничество к этим деревьям продолжалось не один десяток лет, а то и несколько веков – судя по тому, как густо усеяны металлом их стволы.









Чтобы узнать больше, читай отзывы
videla.ru
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін озвучив умови "мирної угоди" з Україною 5 июня 2026
Росія, заявив господар Кремля, мовляв, "хоче домовитися з Україною мирним шляхом" на базі компромісів, яких досягнули під час російсько-американських переговорів в Анкориджі.
До Ради Безпеки ООН вперше в історії обрали Киргизстан 5 июня 2026
Киргизстан отримав місце від Азійсько-Тихоокеанської групи держав, випередивши Філіппіни у боротьбі за мандат на 2027-2028 роки.
Представлений доступний смартфон Huawei nova Y74 — камера 50 Мп і батарея на 6620 мА·год 5 июня 2026
Компанія Huawei представила новий бюджетний смартфон. Йдеться про пристрій Huawei nova Y74, який став спадкоємцем випущеного близько року тому Huawei nova Y73. Це бюджетний 4G-смартфон, який, судячи з усього, був представлений на ринку Китаю в березні цього року під ім'ям Enjoy 90 Plus.