24 сентября 2024
Дворічний сіамський кіт на ім’я Рейн Боу, який загубився під час відвідин Єллоустонського національного парку, зміг знайти дорогу додому через два місяці. Про це повідомляє CNN.
Його господарі, Сюзанна та Бенні Ангіано, шукали улюбленця протягом кількох тижнів, але всі спроби були марними, однак через місяць після інциденту пара прийняла до родини іншого кота.
Через 61 день кота знайшли у місті Розвілль, за 450 км від їхнього дому в Каліфорнії. Рейн Боу подолав понад 1500 км і був знайдений у виснаженому стані, але його ідентифікували завдяки мікрочипу.
Раніше повідомлялося, що у Великій Британії на 33-у році життя померла найстаріша кішка у світі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нетаньягу можуть заарештувати, якщо той приїде до Угорщини - Мадяр 21 апреля 2026
Під час спілкування з журналістами в Будапешті Мадяр заявив, що Угорщина й надалі залишатиметься членом МКС, а відтак буде зобов'язана виконувати його ордери.
Іран "закопав" тисячі ракет та БПЛА - розвідка США 21 апреля 2026
Іранці заздалегідь заховали зброю у підземних бункерах, і під час режиму припинення вогню почали діставати резерви і відновлювати боєздатність, визнав Пентагон.
Корисне м'ясо, яке запобігає розвитку атеросклерозу 21 апреля 2026
М'ясо кролика надзвичайно корисне.