5 декабря 2019
Смотрители, ухаживающие за шимпанзе в парке Lehe Ledu Theme на юго-западе Китая, решили проверить их сообразительность. Заметив, что животные с интересом наблюдают за действием людей — в частности, за стиркой — одна из сотрудниц парка положила кусочек мыла, щетку и футболку около водоема в вольере. Эксперимент оправдал все ожидания.
Животные наблюдают за смотрителями и повторяют их действия.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Данія не допомогла ФРН у розслідуванні підриву Північних потоків - ЗМІ 22 августа 2026
У внутрішньому документі правоохоронних органів ФРН зазначено, що данська влада - на відміну від влади Швеції та Польщі - відмовилася надати допомогу у кримінальному розслідуванні підриву.
Вакцина проти раку від Moderna успішно пройшла масштабні випробування 22 августа 2026
Фармацевтичні гіганти Moderna та Merck успішно завершили пізню стадію випробувань персоналізованої мРНК-вакцини, яка в поєднанні з імунотерапією здатна ефективно зупинити рецидив найнебезпечнішої форми раку шкіри.
Трагедія у світі рок-музики: помер учасник легендарного гурту Queen 22 августа 2026
Трагедія у світі рок-музики: помер учасник легендарного гурту Queen Він не дуже любив музику гурту, у якому грав