В Малайзии родился черепашонок с двумя головами

22 июля 2019

В природоохранном центре Mabul Turtle Hatchery, созданном в малазийском штате Сабах (северо-восток острова Калимантан), заботятся о морских черепахах. Недавно из кладки зёленой черепахи, насчитывающей 93 яйца, на свет появился необычный малыш с двумя головами.

 

animalworld.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Тіна Кунакі в Лапландії показалася без мейку і посвітила голими ніжками серед снігів 9 декабря 2025

Французька модель Тіна Кунакі поділилася в Instagram фотодобіркою зі своєї подорожі до Лапландії.

Піжамний фемілі-лук і ялинка: Тарабарова з трьома дітьми показалися в атмосферному відео 9 декабря 2025

Співачка Світлана Тарабарова показала, яка красуня-ялинка вже стоїть у її оселі. Артистка зняла для Instagram яскраве відео зі своїми трьома дітками.

Цимбалюк насмішив запальним танцем із Денисенко на сходах та потримав Сумську і Горянського на руках. Відео 9 декабря 2025

Поки учасниці "Холостяка" сваряться через актора Тараса Цимбалюка на екранах, сам він відверто розважається у мережі зі своїми друзями та колегами. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше