Аналітики визначили найпотужніші смартфони на Android

5 августа 2023

Аналітики визначили найпотужніші смартфони на Android

Бенчмарк AnTuTu оновив рейтинг найпотужніших смартфонів на базі операційної системи Android. На поточний момент левову частку списку зайняли моделі з процесором Snapdragon 8 Gen 2.

Перше місце дісталося ігровому Red Magic 8S Pro. Друга позиція - iQOO 11S, третя - vivo X90 Pro+. Решта переліку виглядає так: iQOO 11S Pro, Vivo X90s, Oppo Find X6 Pro, Nubia Z50S Pro, Vivo X Fold2, Xiaomi 13 Ultra і OnePlus 11. 

Фото - AnTuTu
Фото - AnTuTu

Також є правки в субфлагманському топі. Тут першість здобув Redmi Note 12 Turbo, за ним розташувався realme GT Neo5 Se.

Фото - AnTuTu
Фото - AnTuTu

Нагадаємо, раніше ми давали огляд на Red Magic 8S Pro+. Це смартфон з 24 Гб оперативної пам'яті. Також у нього є варіант у стилі трансформера Bumblebee. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Енріке Іглесіас показав, як 5,5-річна донька від Курнікової вчила його молодіжних рухів 18 января 2026

50-річний іспанський співак Енріке Іглесіас у своєму Instagram показав, як його донька від російської тенісистки Анни Курнікової вчить татка молодіжним трендам. 

Поліція перевірить заяви ексдружини Льовочкіна про домашнє насильство – відкрито провадження 18 января 2026

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за заявою колишньої цивільної дружини нардепа від забороненої партії ОПЗЖ Сергія Льовочкіна Зінаїди Кубар (Ліхачової) щодо домашнього насильства. 

Штучне Сонце на Землі першим запалить Китай — не пізніше 2030 року, пообіцяли вчені 18 января 2026

На профільній конференції Fusion Energy Technology and Industry Conference 2026 у Хефеї китайські вчені пообіцяли першими у світі досягти самопідтримувальної термоядерної реакції в реакторі типу токамак. Цим реактором стане установка Burning Plasma Experimental Superconducting Tokamak (BEST), першу плазму на якій планується отримати в 2027 році. До 2030 року BEST має продемонструвати або нульовий, або позитивний вихід енергії, чого ще не було досягнуто на Землі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Юлія 5.0
Юлія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше