21 сентября 2022
У серйозних і навіть часом критичних обставин буває необхідний контроль за тим, чи людина говорить правду, чи вона бреше. Для з'ясування цього важливого параметра використовується поліграф, або як його ще називають, детектор брехні. У багатьох розвинених зарубіжних країнах результати тесту на поліграфі не приймаються судами і не можуть слугувати доказом, але з'ясувати, наприклад, чи варто підозрювати людину в тому, чи іншому злочині, та приступати до подальшого розслідування, безперечно можна.
В Україні створено свій «детектор брехні» РУБІКОН: www.polygraph-rubicon.com, розроблений на основі самих передових технологій у відповідній сфері. Якість приладу підтверджено сертифікатами, його ефективність є абсолютно доведеною. Пристрій призначений для використання як у стаціонарних умовах, так і в польових.
Всі наші «погані» вчинки зберыгаються в таємних кутках пам'яті, тому нагадування про них викликає рефлекторну реакцію організму, яку практично неможливо контролювати, особливо якщо йдеться не про супер-агентів, а про звичайних людей. Поліграф – пристрій, який якраз і дозволяє фіксувати дані реакції за допомогою цілого ряду чутливих датчиків, що реєструють наступні параметри організму, зокрема такі:
Принцип роботи та базові параметри поліграфів різних моделей здебільшого збігаються, хоча при цьому можуть мати і деякі відмінності. Результати проведених тестів оформлюються в аналоговому чи цифровому форматі для подальшого аналізу отриманих даних профільними фахівцями.
У традиційний комплект «детектора брехні» входить певна кількість вимірювальних вузлів та блоків:
У деяких випадках за допомогою відповідних датчиків також реєструється активність нейронів головного мозку.
Професійний поліграф РУБІКОН має всі переваги кращих моделей сучасних «детекторів брехні», але при цьому відрізняється привабливою ціною, яка істотно нижче зарубіжних аналогів, так що є прямий сенс придбання пристрою безпосередньо у виробника, з яким можна зв'язатися, скориставшись контактними даними, наведеними на сайті.
← Вернуться на предыдущую страницу
В Індійський океан впав космічний апарат СРСР, запущений у 1972 році 11 мая 2025
Апарат увійшов у щільні шари атмосфери за 560 км на захід від острова Середній Андаман, і впав в океан на захід від столиці Індонезії - Джакарти.
Вчені навчили космічну обсерваторію «Джеймс Вебб» заглядати в надра далеких екзопланет 11 мая 2025
Вчені навчили космічну обсерваторію «Джеймс Вебб» заглядати в надра далеких екзопланет
Сем Альтман визнав, що ChatGPT не замінить Google як основну пошукову систему 11 мая 2025
Сем Альтман визнав, що ChatGPT не замінить Google як основну пошукову систему