5 января 2019
З деяких пір в Україні була впроваджена інтелектуальна електронна система держзакупівель ProZorro, яка всього за два роки свого існування провела понад два мільйони тендерів і заощадила державі понад 52 мільйонів гривень і це офіційна статистика. Державні закупівлі Прозоро забезпечують проходження усіх тендерних торгів, надаючи учасникам торгів, а також і всім бажаючим детальну інформацію про електронні торговельні операції. Електроні закупівлі проходять при умовах великої конкуренції, яка часом складає більш ніж 24 суб’єкта на одну позицію.
За допомогою електронної системи ProZorro державні органи і бюджетні установи та організації здійснюють різні закупівлі товарів і послуг. Конкуренція, що складається на торгах, дозволяє істотно заощаджувати державні кошти. На сьогоднішній день абсолютно всі бюджетні закупівлі проходять виключно через ProZorro.
Сам сервіс представлений у вигляді офіційного порталу, на якому присутня повна інформація про всі електронні закупівлі. Всі вони поділяються на допорогові і надпорогові, в залежності від суми торгів – все, що перевищує розмір 3000-20000 грн для товарів і 1,5 млн грн для послуг, вважається надпороговими закупівлями.
Що стосується надпорогових закупівель, то вони можуть проводитися трьома шляхами:
В якості основних переваг важливо вказати такі:
Це офіційний учасник системи, що полегшує учасникам роботу з ProZorro. Ресурс має зручний функціонал, інтуїтивний інтерфейс і багатий архів довідкових матеріалів, що допоможе уникнути помилок і непорозумінь навіть тим суб'єктам, які вперше беруть участь у держзакупівлях.
← Вернуться на предыдущую страницу
Джерела розказали про стосунки Х'ю Джекмана з Саттон Фостер і чому в їхнє майбутнє не вірить його ексдружина 22 февраля 2025
Х'ю Джекман і Саттон Фостер, обоє одружені, закрутили роман, коли грали разом у бродвейській виставі
У Києві водій втопив авто у Дніпрі 22 февраля 2025
У Києві водій втопив авто у Дніпрі
Що робити, коли постійно болить шия: корисні вправи від реабілітолога 22 февраля 2025
Сучасний ритм життя, сидячий спосіб роботи, постійне використання гаджетів та недолік фізичної активності часто призводять до болю у шиї. Багато людей намагаються розв'язувати проблему за допомогою масажу чи разових процедур, однак ефект від них зазвичай тимчасовий.