1 мая 2024

Samsung продовжує поширення прошивки One UI 6.1 зі штучним інтелектом Galaxy AI. Однак, є низка моделей, де власники не зможуть її оцінити. У Gizmochina опублікували великий список гаджетів, які більше не отримуватимуть оновлення.
Ймовірно, все через те, що у згаданих девайсах слабка начинка.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 15 років тому Samsung випустила перший телефон на Android.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Бактерії навчили виробляти електрику при виявленні небезпечних речовин 16 марта 2026
Вчені розробили перспективну систему біоелектронних датчиків, у якій живі бактерії здатні генерувати електричний сигнал при виявленні певних речовин у рідині. Основою технології став гідрогель, створений з хитозану — природного полімеру, що видобувається переважно з панцирів ракоподібних. Датчики безпечні і не шкодять, навіть при перевірці продуктів, що одразу ж протестували на молоці для виявлення небажаних домішок.
ДТП під Києвом: у аварії із екологом Борейко загинув офіцер Сил оборони Шаповалов 15 марта 2026
ДТП під Києвом: у аварії із екологом Борейко загинув офіцер Сил оборони Шаповалов Вічна пам'ять і слава Герою
Apple відсвяткує 50-річчя заходами «по всьому світу» 15 марта 2026
Компанія Apple оголосила про намір відсвяткувати своє майбутнє 50-річчя, організовуючи заходи «по всьому світу» протягом березня. «Кожен захід підкреслює людську креативність і винахідливість у дії та демонструє дивовижні речі, які люди можуть створювати, коли в їхніх руках опиняються відповідні продукти Apple», — йдеться в повідомленні компанії.