13 октября 2023

Класичним ЛуАЗом сьогодні майже нікого не здивуєш, хоч у хорошому стані оригінальних авто збереглося мало. У процесі експлуатації власники по-різному доопрацьовували ці авто, роблячи із "джипів" повноцінні фургони і навіть пікапи. Водночас мало хто знає, але на Луцькому автозаводі створили й кілька заводських авто у кузові пікап.
Так, йдеться про ЛуАЗ-2320 (ЗАЗ-2320), яких створили лише 4 або 5 штук, а до наших днів збереглося не більше 1-2 моделей! Про один з уцілілих екземплярів розповіли на сайті ТопЖир. Унікальний пікап українського виробництва, який міг би бути колекційним експонатом, виявили на Закарпатті, де авто використовували за прямим призначенням.
Основою для пікапа став ЛуАЗ-2403, але як силовий агрегат в авто встановили двигун від ЛуАЗ-969М. Серед особливостей цього малюка можна відзначити кузов, що самовивантажується, і вантажний пристрій. Попри те, що це автомобіль на основі ЛуАЗу, розробили його на науковому підприємстві "ЗАЗавтотехніка" у 1991 році.
У передній частині авто було кріплення для додаткового обладнання і вал відбору потужності за рахунок чого, він міг стати незамінним помічником у господарстві. До V-подібного двигуна МеМЗ-969А на 1,2-літра була прикручена коробка передач на 4 ступені, звичайно ж механічна. Привід у автомобіля був повний з можливістю блокування заднього диференціала та зниження передачі.
Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про унікальний ЛуАЗ, який використовувався в якості аеродромного автомобіля
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Підпал майна, пов’язаного зі Стармером: українця і румуна визнали винними 16 июня 2026
Йдеться про підпали, які сталися у травні минулого року у північному Лондоні й стосувалися будинку та автомобіля, пов’язаних з британським прем’єром.
Трамп заявив про рух кораблів через Ормуз 16 июня 2026
Ціни на нафту прискорили зниження і вже сягнули 5% з початку доби. Барель нафти марки Brent коштує менше 83 доларів.
Вищі навчальні заклади Китаю проводять масштабну реорганізацію своїх навчальних програм для відповідності цілям розвитку країни, відмовляючись від тисяч «застарілих» спеціальностей на користь нових, орієнтованих на технології. Про це повідомляє видання South China Morning Post.