3 октября 2024
Нещодавнє рішення Верховного суду України привернуло увагу до актуального питання, яке часто викликає суперечки серед водіїв і правоохоронних органів: чи допустимо виїжджати на тротуар для паркування автомобіля. Суд розглянув справу водія Skoda Octavia, якого оштрафували за проїзд тротуаром у Кременчуці. Верховний суд скасував цей штраф, підкресливши, що в певних ситуаціях виїзд на пішохідну зону може бути обґрунтованим.
Про це повідомляє "ТВОЯМАШИНА".
Водія, який в’їхав на тротуар для паркування, оштрафували на 255 гривень. Поліцейський, який спостерігав за ситуацією, вважав, що це порушення правил дорожнього руху. Однак водій не погодився з цим рішенням і вирішив оскаржити штраф, дійшовши до Верховного суду, де добився скасування покарання.
Верховний суд України роз'яснив, що згідно з пунктом 15.10 «в» ПДР України, автомобіль може бути припаркований на тротуарі за умови дотримання важливої умови: для проходу пішоходів має залишатися не менше двох метрів вільного простору. Також, для заїзду на паркувальне місце та подальшого виїзду з нього водій має право тимчасово рухатися тротуаром.
Це рішення стало важливим кроком у з'ясуванні прав водіїв. Суд підтвердив, що, якщо паркування відбувається на краю тротуару і не заважає пішоходам, дії водія вважаються законними. Верховний суд також наголосив, що для досягнення і покидання дозволеного місця паркування водій має право короткочасно використовувати тротуар, що не є порушенням.
Рішення Верховного суду України підкреслює кілька ключових моментів, які можуть бути корисними для водіїв:
Раніше ми повідомляли, що Німеччина запровадила нові правила для українських біженців з авто.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Продавав документи із підробленими висновками МСЕК: у Києві затримали організатора схеми ухилення від мобілізації 23 ноября 2024
Продавав документи із підробленими висновками МСЕК: у Києві затримали організатора схеми ухилення від мобілізації. Фото Підозрюваному загрожує до дев’яти років позбавлення волі
Набута зміна кольору радужки: що її викликає та чому потрібне обстеження 23 ноября 2024
Гетерохромія може бути вродженою і набутою. В більшості випадків вона не впливає на якість зору, не викликає болю та інших дискомфортних відчуттів. Але набута форма порушення потребує обстеження, оскільки може свідчити про розвиток запалення, приєднання інфекції, новоутворення тощо.
110-річна жінка розкрила свій щоденний секрет довгого життя - він вас здивує (фото) 23 ноября 2024
Прабабуся Бріджит Грокке знає дещо про те, як досягти успіху в старості.