Виробник авто запускає власні смартфони

8 сентября 2023

Виробник авто запускає власні смартфони

Китайський виробник електрокарів Nio вирішив запустити свої смартфони. Вони виходитимуть раз на рік, як і телефони Apple, повідомляє gizmochina.

За начинкою пристрій має отримати процесор Snapdragon 8 Gen 2. Також цікаво, що він зможе працювати з широкосмуговим зв'язком UWB. Тобто, Nio Phone підійде як ключ для авто. Передбачена підтримка 5G.

Фото - gizmochina
Фото - gizmochina

Серед інших характеристик - 12 Гб оперативної пам'яті, 1 Тб постійної, ОС Android 13. Вартість смартфона і його межі продаваності по країнах не розголошуються.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Mercedes випустила ігровий ноутбук за 107 тис грн. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вчені перетворили тремтячий у руці смартфон на камеру, здатну заглянути за кут 22 мая 2026

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) продемонстрували, що звичайний споживчий LiDAR — рівня смартфона або недорогого датчика для комп'ютерного зору — можна перетворити на примітивну камеру, яка буквально дозволить заглянути за кут. Ефект ґрунтується на тремтінні рук і відсутності стабілізації камери — чим сильніше тремтіння, тим точніше прихована від очей картинка.

Житель Києва намагався підпалити відділення банку на замовлення РФ 22 мая 2026

Житель Києва намагався підпалити відділення банку на замовлення РФ

Демі Мур у сапфіровій сукні з гігантським бантом вигуляла боб в стилі Мерилін Монро на хіднику в Каннах 22 мая 2026

63-річна актриса Демі Мур змінила зачіску заради хідника в Каннах. Зірка позувала в синій сукні і з бобом в стилі Мерилін Монро

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше