10 августа 2022

В Україні з'явився безкоштовний додаток "НУМО розвиваючі ігри" для дітей віком від 3 до 6 років. У ньому є завдання на вивчення мови, математики, на розвиток логіки, творчості та інших важливих навичок. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти та науки.
Ігри розділені за віком, складністю та форматом.
"Додаток "НУМО розвиваючі ігри" також може працювати офлайн. Для цього його потрібно завантажити та пройти коротку реєстрацію, щоб користуватися надалі без з'єднання з мережею. Це важливо, адже за нинішніх умов сім'ї проводять багато часу у сховищах, дорозі або намагаються адаптуватися до нового місця, де не завжди доступний інтернет", - кажуть у МОН.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Перерваний політ: у небі над Бразилією трагічно загинув американський співак Oliver Tree 16 июня 2026
Світ сучасної попкультури зазнав непоправної втрати. У неділю, 14 червня 2026 року, в небі над бразильським Ріо-де-Жанейро сталася моторошна
Ефективна їжа для покращення кровотоку в головному мозку 16 июня 2026
Тут найкраще підійдуть продукти коричневого кольору.
Британія заборонить соцмережі для дітей і обмежить інші "шкідливі" функції 16 июня 2026
Заборона поширюватиметься на платформи YouTube, Facebook та X, а месенджери WhatsApp та Signal і надалі будуть доступними.