6 апреля 2023
Лондонський стартап Electronic Materials Office випустив клавіатуру Alttar I. Її корпус виготовлено з перероблених алюмінієвих банок, а пластикові деталі - з пляшок. Про це повідомляє hypebeast.
У комп'ютерному аксесуарі є енкодер - реле, що крутиться і програмується. Воно допомагає налаштувати параметри звуку, яскравість екрана, перемикання між функціями ОС або прокрутку вікон. Але виробник офіційно нічого не прокоментував із цього приводу.
У Alttar I є порт USB-C для зарядки або дротового з'єднання. Для бездротового передбачено Bluetooth. У стартапі заявляють, що за рахунок більш низького профілю у клафішного механізму можна буде швидше набирати текст наосліп.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, який вигляд має ноутбук, що на одному заряді працює два роки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві жінка продавала автомобілі, ввезені для ЗСУ 15 сентября 2025
У Києві жінка продавала автомобілі, ввезені для ЗСУ
США анонсували санкції проти компаній з семи країн 14 сентября 2025
Ці компанії здійснювали поставки для потреба військово-промислового комплексу Росії, а також експортували до країни американську продукцію без необхідного дозволу.
Дімопулос похвалилася 5-річною дочкою в акробатичній позі на стретчингу 14 сентября 2025
Колишня "ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка тепер займається жіночими ретритами, похвалилася своєю донечкою Софією.