16 декабря 2024
Окупанти прагнуть до того, щоб інформація про запуск "Орешника" викликала в нас таку саму тривогу, як і зліт МіГ-31 з "Кинджалом". Таку думку висловив військовий експерт Іван Киричевський.
Він зазначає, що за мірками країни-терористки ракета не йде в серійне виробництво, поки не пережила 10 успішних стартів.
"До першого пуску по Дніпру ракета "Орешник" мала всього два пуски. Тобто, їй ще далеко до статусу серійної, на щастя", - каже Киричевський.
Раніше розвідка говорила, що за рік РФ може виготовити до 25 "Орешників". Однак, з урахуванням досвіду створення міжконтинентальних балістичних ракет.
"У росіян виходить своєрідна "матрьошка". Ракета "Ярс" - основа ядерної тріади, яка складається з трьох ступенів. Якщо одну з них прибрати, то отримаємо "Орешник". Тоді росіяни мають зробити вибір: або вони штампують ці ракети і відмовляються від оновлення ядерної тріади, або продовжують оновлення ядерної тріади, і ракети "Орешник" виробляють у невеликій кількості", - додав Іван Киричевський.
Аналітик доповнив, що наразі ми не маємо можливості збивати цю ракету. Але не потрібно лякатися зброї, яка не пішла на серійне виробництво. Є інші снаряди, що доставляють більше проблем.
"Коли малюють інфографіки, що "Орешник" долетить до Києва за три хвилини, а до Львова за п'ять, це свідчить про проблеми з логікою і знанням балістичної траєкторії. У випадку з "Орешником" треба рахувати не по прямій, а як "рівнобедрений" трикутник. ГУР повідомляло, що "Орешник" летів 15 хвилин на відстань 800 км від Капустиного Яру до Дніпра. Тому навіть за наявності у росіян таких ракет виникає питання, як вони можуть літати, оскільки це дослідна розробка, один випробувальний пуск, а два інших вибухнули, результат непоганий, але питання, чому "Орешник" має літати, залишається", - резюмував він.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що названо найнебезпечнішу ракету окупантів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У США успішно випробували ракетне ядерне паливо для польоту на Марс у п'ять разів швидше за звичайну ракету 22 января 2025
У США успішно випробували ракетне ядерне паливо для польоту на Марс у п'ять разів швидше за звичайну ракету
У Львові прооперували дитину з небезпечною аномалією 22 января 2025
Аневризма вени Галена в голові 7-місячної дівчинки могла будь-якої миті розірватися і вбити немовля.
Лукашенко пообіцяв не відключати інтернет 22 января 2025
Діяльність блогерів "не становить загрози для держави", і немає потреби вживати будь-яких заборонних заходів, запевнив Лукашенко.